Meble na wymiar Swarzędz.

Trzy Dęby to działalność która oferuje wysokiej jakości meble z montażem w miejscowości Swarzędz, tworzone pod indywidualne zlecenia. Działamy w branży meblowej już ponad 13 lat, dlatego też wykonywane przez nas meble pod wymiar są trwałe oraz niedrogie. Każdy z naszych klientów ma gwarancję, że nasze produkty meblarskie będą dopasowane pod wybrane zastosowanie, i służyć będą przez długie lata.

Meble kuchenne Swarzędz.

Specjalizujemy się w: meble kuchenne, szafy na wymiar, meble łazienkowe i dziecięce.
Przy wszystkich zleceniach poświęcamy starania na zastosowanie, to nad wyraz ważne ponieważ poza funkcjami wizualnymi produkowane przez nas meble powinny spełniać szereg życia codziennego funkcjonalności.

Wytwarzamy między innymi meble do zastosowań w domach prywatnych i jak również przyjmujemy prace od instytucji i działalności gospodarczych. Pomagamy przy doborze odpowiednich barw, wzorów, dodatki takie jak uchwyty, doświetlenia bądź też elementów dekoracyjnych.

Zobacz również:

[page-generator-pro-related-links group_id=”4756″ limit=”6″ post_type=”page” post_status=”publish” author=”” orderby=”rand” order=”asc”]