Meble na wymiar Gorzów Wielkopolski.

3 Dęby to stolarnia która oferuje wysokiej jakości meble z montażem w miejscowości Gorzów Wielkopolski, tworzone pod indywidualne zamówienia. Działamy w branży meblarskiej już ponad 12 lat, dzięki czemu wykonywane meble pod wymiar są długowieczne jak również konkurencyjne cenowo. Każdy z naszych klientów ma pewność, że nasze produkty meblarskie będą dostosowane pod konkretne zastosowanie, oraz służyć będą przez wieczność.

Meble kuchenne Gorzów Wielkopolski.

Specjalizujemy się w: meble do kuchni, szafy na wymiar, meble łazienkowe i dziecięce.
Przy wszystkich zleceniach skupiamy starania na zastosowanie, to niezwykle istotne gdyż poza funkcjami estetyki wykonywane przez nas mebelki są zmuszone spełniać wiele życia codziennego funkcji.

Wykonujemy między innymi meble do zastosowań w domach prywatnych i jak również przyjmujemy zamówienia od placówek publicznych i firm prywatnych. Doradzamy przy doborze odpowiednich barw, form, dodatków takich jak uchwyty, doświetlenia bądź też elementów dekorujących.

Zobacz również:

[page-generator-pro-related-links group_id=”4756″ limit=”6″ post_type=”page” post_status=”publish” author=”” orderby=”rand” order=”asc”]